У міській раді Кропивницького вручили матеріальну допомогу 355-и ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Четвер, 13 грудня 2018 12:21

Щороку Україна вшановує людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, продемонструвавши світові зразок безмірного героїзму і мужності, самовідданості і високого професіоналізму.

Сьогодні, 13 грудня, у переддень Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у міській раді Кропивницького відбулося вручення матеріальної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС І категорії 2 та 3 груп інвалідності.

- Сьогодні ми вшановуємо мужніх і хоробрих людей, які 32 роки тому захистили світ від Чорнобильської біди, зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Люди, які дали шанс на життя не тільки нашій країні, а й усьому людству, яке наразилось на небезпеку через трагедію, що сталася на Чорнобильській АЕС, - наголосив у своєму слові секретар міської ради Андрій Табалов. - Ми ніколи не повинні забувати чорнобильську трагедію, яка б невідомо чим завершилась, якби не ви. Тисячі мужніх пожежних, військових, будівельників, правоохоронців не думали про своє здоров’я і про своє життя. Вони виконували важку чоловічу роботу, вони захистили нас, пів Європи від ядерного лиха.  Дозвольте мені від імені міського голови та всього депутатського корпусу міської ради висловити найщирішу подяку всім учасникам ліквідації найбільшої техногенної катастрофи на планеті Земля, яка сталася у ХХ столітті. Не все зроблено, щоб кожен ліквідатор, особливо з інвалідністю, був повністю соціально захищеним. Тому наш спільний обов’язок - виправляти всі недоліки, крок за кроком покращувати соціальний захист чорнобильців. Низький уклін вам за велику любов до рідної землі, за мир і спокій, за який і сьогодні віддають життя вже ваші сини.

Андрій Табалов також виконав почесну місію: вручив відзнаки міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету учасникам ліквідації наслідків аварії.

За особистий внесок у вирішення соціального захисту членів організації, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС  Подяка міської ради та виконавчого комітету міста  Кропивницького оголошена членам Спілки Чорнобильських вдів громадської організації «Фортечна районна у м. Кропивницькому Організація інвалідів Чорнобиля «Ліквідатор» Карасевич Людмилі Григорівні, та Шамшурі Ніні Миколаївні.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького матеріальну допомогу у розмірі 1000 гривень кожному отримали 355 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС І категорії 2  та 3 груп інвалідності.

Слова вдячності на адресу ліквідаторів лунали цього дня і від керівників районних у місті рад: голови Подільської ради Руслана Фросіняка та секретаря виконавчого комітету Фортечної ради Дмитра Зубова.

А музичні  вітання для героїв – ліквідаторів цього дня для героїв-ліквідаторів подарували артисти міського професійного духового оркестру під дирегенством Богдана Максименка та солісти Анастасія і Олександр Безай.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21