У Кропивницькому визначили переможців конкурсу програм ІГС “Дієві ініціативи”-2021

Четвер, 14 січня 2021 16:52

Сьогодні, 14 січня, у Кропивницькій міській раді відбулося фінальне засідання конкурсної комісії з розгляду пропозицій учасників конкурсу програм інститутів громадянського суспільства “Дієві ініціативи” на 2021 рік під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки.

- У 2020 році інститути громадянського суспільства вперше мали можливість взяти участь у конкурсі проєктів у сфері громадянського суспільства і отримати фінансування з бюджету Кропивницької міської територіальної громади у 2021 році, - відзначив Олег Колюка. - У налагодженні конструктивного діалогу, партнерських відносин між владою та громадськістю у Кропивницькому відбуваються позитивні зміни. Громадськість має право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, зацікавлена, щоб її думка була почута, а ми зі свого боку сприяємо створенню таких механізмів, які б забезпечували реалізацію цього права. Низку інструментів участі, які можуть використовувати і жителі міста, і громадські організації, закріплено у Статуті територіальної громади. Зараз ведеться підготовка нового Регламенту міської ради, активно обговорюються питання, пов’язані з участю громадськості у засіданнях сесій, депутатських комісій.

На фінальному засіданні члени комісії розглянули єдине питання порядку денного - визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки учасникам конкурсу програм.

Відповідно до рейтингу, який складався на основі виставлених членами конкурсної комісії балів, перемогу здобули три громадські ініціативи. Перше місце посів проєкт “Молодіжної громадської організації КОВО” - конкурс вуличних малюнків “КропАрт”. На його реалізацію передбачено 33 тис 150 грн. На другому місці — проєкт “Жіночі постаті в історії міста Кропивницький” від ГО “Асоціація жінок України “Дія”. Кропивницький”. Рекомендована для його реалізації сума складає 45 тис 350 грн. Третє місце, відповідно до рейтингу. займає проєкт “Інструменти громадської участі в дії” Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської громадської організації “Асоціація сприяння самоорганізації населення”. На реалізацію панують залучити з міського бюджету 45 тисяч гривень.

Усі новини