У Кропивницькому віддали останню земну шану загиблим землякам - Героям

Вівторок, 9 травня 2023 17:18

Стіни фортеці Бахмут — це українські Воїни, які стоять на шляху російської орди. Нині тут кров’ю пишеться новітня історія України, історія героїзму її синів і дочок, історія непоправних втрат, болю й скорботи.

Сьогодні, 09 травня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани провели у засвіти загиблих під Бахмутом Героїв-земляків — солдатів Володимира Лавріненка і Станіслава Пустомолотова.     

Життя 50-річного кулеметника Володимира Лавріненка обірвалося 01 травня внаслідок мінометного обстрілу українських позицій. 

- Володя був великий добряк, дуже любив дітей. У нього залишилася донька. До ЗСУ пішов у перші дні війни, спочатку служив в обласному територіальному центрі, потім потрапив в зону бойових дій. До цього більше 10 років пропрацював в ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Завжди професійно та відповідально ставився до своїх обов’язків. Ми пам’ятаємо його як чудову людину й висококласного спеціаліста, - розповідають друзі й колеги Володимира Лавріненка.

36-річний стрілець-санітар Станіслав Пустомолотов загинув 24 квітня.

- Батько у нього росіянин, Станіслав розмовляв російською, але з початку війни перейшов на українську мову. Воювати пішов добровольцем, я його намагалася відмовити, але не змогла. Він казав, що хоче, аби отих окупантів і близько тут не було. По духу був справжній патріот України. Дуже добре розбирався в електроніці, це була його робота й захоплення. Був простим хорошим хлопцем, - ділиться бабуся загиблого Лариса Пустомолотова.    

Панахиду за загиблими українськими Героями відслужив настоятель храму Святого Володимира Православної церкви України Отець Йосип.

Усі новини