У Кропивницькому відбувся баскетбольний турнір пам’яті тренерів Віктора Дубіна та Леоніда В’язовського

Середа, 2 лютого 2022 10:48

Турнір з баскетболу,  присвячений пам’яті Віктора Дубіна,  тренера, доцента кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, судді всесоюзної і національної категорій та Леоніда В’язовського – головного тренера Кіровоградської області, який виховав не одне покоління талановитих кропивницьких баскетболісток,  проходив на базі факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка впродовж трьох днів, із 28 по 30 січня.

У день урочистого відкриття, учасників турніру привітали начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради В'ячеслав Гурський, ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка Євген Соболь, голова федерації баскетболу у Кіровоградській області Микола Аношкін.

Це була справжня зустріч друзів, які у запеклій боротьбі змагалися на баскетбольному майданчику,  а опісля — раділи перемогам один одного.

Зрештою турнірна таблиця сформувалася наступним чином: перше місце виборола команда Кривого Рога, друге місце - команда Києва, третє місце посіла  команда Кропивницького і четверте - команда Одеси.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21