У Кропивницькому стартує звітна сесія керівників виконавчих органів міської ради

Понеділок, 10 грудня 2018 14:18

Публічний звіт міського голови перед громадою Кропивницького дав старт початку звітної сесії всіх керівників виконавчих органів міської ради. Відповідне доручення надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 10 грудня.

Очільник міста поставив чітке завдання начальникам управлінь та відділів підготувати якісні і фахові матеріали для звітів з аналізом діяльності виконавчих органів у 2018 році і планами на рік 2019.

На початку минулого тижня міський голова сам двічі тримав звіт перед громадою: спочатку перед активом області, а потім перед громадою міста за результатами спільної з громадою роботи у поточному році.

- Зібрання у міській раді було значно активнішим і гарячих дискусій виявилося вдосталь. І це зрозуміло, і правильно, - наголосив Андрій Райкович. - Але я вважаю нашу зустріч конструктивною, діловою і зрозумілою для всіх. Більшість з вас брали в ній участь. Всі чули, про що запитували громадяни. Тому прошу всі пропозиції. прохання, всі зауваження “покласти” на доручення, визначити терміни і дати людям не відписки, а аргументовану інформацію: що, коли і ким буде виконано.

Графік проведення звітів, підготовлений організаційним відділом, буде оприлюднений на офіційному сайті міської ради.

Усі новини