У Кропивницькому опалювальний сезон вийшов на фінішну пряму

Четвер, 28 березня 2019 15:48

Опалювальний сезон у Кропивницькому завершиться з моменту перевищення середньодобової температури зовнішнього повітря більше, ніж вісім градусів тепла протягом трьох діб, але не пізніше 15 квітня 2019 року. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради сьогодні, 28 березня.

Т.в.о. начальника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Савченко відзначила, що у випадку зниження температури зовнішнього повітря протягом двох діб нижче восьми градусів тепла, теплогенеруючі підприємства поновлять відпуск теплової енергії на опалення приміщень установ, закладів освіти та охорони здоров’я. В інших випадках поновлення подачі теплової енергії буде здійснюватися на підставі окремих рішень виконавчого комітету міської ради Кропивницького.

В закладах загальної середньої освіти Кропивницького опалювальний сезон закінчується 29 березня 2019 року. У той же час, управління освіти, управління охорони здоров’я, управління молоді та спорту та інші бюджетні установи можуть самостійно приймати рішення про продовження опалювального сезону в залежності від погодних умов та наявності фінансового забезпечення на оплату послуг, безпосередньо звертатись з листами до керівників теплопостачальних підприємств з переліком об’єктів, яким необхідно продовжити опалювальний сезон.

Відповідно до прийнятого рішення, ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії” та комунальне підприємство “Теплоенергетик” не нараховуватимуть оплату за теплопостачання у відповідні дні, в які не надавалися послуги теплопостачання, та дні літнього періоду 2019 року.

Теплопостачальним підприємствам, суб’єктам господарювання всіх форм власності - виробникам та виконавцям послуг із теплопостачання після закінчення опалювального сезону 2018/2019 року доручено розпочати ремонт технічного обладнання та теплових мереж для підготовки їх до наступного осінньо-зимового сезону 2019/2020 року.

Рішенням також встановлено завершення опалювального сезону для населення, яке проживає в приватних і багатоквартирних житлових будинках та використовує електричну енергію або природний газ для опалення приміщень, отримує субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з 15 квітня 2019 року.

Усі новини