У Кропивницькому міський бюджет 2022 року представлять на розгляд громаді

Понеділок, 6 грудня 2021 14:38

Секретар міської ради Олег Колюка провів засідання організаційного комітету з підготовки громадських слухань, де основним питанням порядку денного стане обговорення проєкту бюджету Кропивницької територіальної громади на 2022 рік.

Проведення громадських слухань заплановано на 09 грудня. Проєкт бюджету представить начальниця фінансового управління міської ради Любов Бочкова.

Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться о 12.45 у четвер, 09 грудня, у приміщенні міської ради. Самі слухання розпочнуться о 14.00.

Учасникам громадських слухань необхідно звернути увагу на посилення карантинних вимог: до участі в слуханнях допускатимуться кропивничани з одним із документів: «жовтим» COVID-сертифікатом або паперовою довідкою 063-О, «зеленим» COVID-сертифікатом, Міжнародним свідоцтвом про вакцинацію, іноземним COVID-сертифікатом про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ, негативним результатом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена чи сертифікатом про одужання від COVID-19 .

 

Довідково

Пам’ятка

учасника громадських слухань

 

  1. До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників громадських слухань. Незареєстровані особи не можуть брати участь у слуханнях.
  2. Для реєстрації особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу. У списку учасників громадських слухань зазначаються прізвища, імена, по батькові учасників, дата їх народження, місце реєстрації, місце роботи або рід занять, ставляться підписи зареєстрованих, надається згода на обробку персональних даних.
  3. Членам громади, що мають право голосу, під час реєстрації видають мандати для голосування.
  4. Охочі виступити можуть зареєструватися під час реєстрації. Голова громадських слухань в обов’язковому порядку надає слово учасникам, що зареєструвалися для виступу.
  5. Право голосу на громадських слуханнях мають тільки повнолітні члени громади, що мають реєстрацію в місті Кропивницькому.
  6. На початку громадських слухань шляхом голосування обираються головуючий та секретар громадських слухань, лічильна комісія, затверджуються порядок денний та регламент проведення громадських слухань.
  7. Не допускається розгляд питань, які не були внесені до порядку денного громадських слухань.
  8. Кожен учасник громадських слухань має право подати пропозиції, висловити зауваження, поставити запитання усно чи письмово. На вимогу учасника громадських слухань, який подає пропозицію, вона має бути поставлена на голосування. Усі пропозиції, зауваження і запитання заносяться (додаються) до протоколу.
  9. Всі пропозиції громадських слухань заносяться до протоколу засідання, за ведення якого відповідає секретар слухань.
  10. Головуючий може перервати виступаючого, якщо його виступ не стосується предмета слухань, перевищує встановлений регламент, використовується для політичної агітації, закликає до дискримінації чи ворожнечі за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками чи інших форм нетерпимості або в інший спосіб порушує вимоги законів України.

Усі новини