У 2019 році міській владі Кропивницького вдалося реалізувати низку масштабних будівельних проектів

Середа, 4 грудня 2019 14:01

У міській раді Кропивницького триває звіт міського голови Андрія Райковича за результатами діяльності у 2019 році. Очільник міста  розпочав його з теми будівництва. Адже розбудова міста для команди Андрія Райковича стала ключовим напрямком. Цього року міська влада підтвердила  - Кропивницький здатен реалізовувати масштабні і довгоочікувані проєкти.

- Я не втомлююсь повторювати, що місто має економічну стабільність, впевнене майбутнє, високий статус, коли його небо оповите будівельними кранами, коли на його відремонтованих свіжих дорогах курсує сучасний габаритний транспорт, коли з'являються нові робочі місця, - акцентував Андрій Райкович. - Для мерів мільйонників здати дев’ятиповерхівку, як кажуть в Одесі — пара пустяків: а для мене — свято, прорив! Бо сім'ї, яким ми вручили ключі від красивого, добротно збудованого вперше за 28 років незалежності будинку, чекали житла по 30-40 років!

Будівництвом цієї багатоповерхівки в Кропивницькому не обмежаться, будівельний кран  вже переїхав на сусідній майданчик, для зведення нового будинку. Ще  один важливий капітально відремонтований цьогоріч об’єкт – шляхопровід по провулку Об’їзному, або як його ще називають “Полтавський міст”, який служить обласному центру вже 50 років. Із них 15 - споруда була в аварійному стані. На мосту не просто поклали нове дорожнє  полотно, а реконструювали усі силові конструкці: опори і  балки, облаштували тротуар та огорожу. Там виконана серйозна робота.  І нарешті, “Арка”, знаковий об’єкт, будівництва якого в місті чекали  роками.

- Навмисне не буду довго зупинятись на цьому будівництві. Ви всі все знаєте. Але дозволю собі і сьогодні, у колі таких поважних людей, знову повторити: я на своєму віку побудував немало масштабних об'єктів. Коли 20 вересня, у передювілей нашого міста я побачив, як народ колоною йшов на відкриття “Арки”, я зрозумів, що таке момент істини, відчув, як відчувають себе люди, коли 40 років всі обіцяли, мріяли, чекали, а ми прийшли і зробили, - зазначив міський голова.

У наступному році місто планує відкрити новий Центр надання адміністративних послуг з більше ніж трьома сотнями послуг для містян. Серед головних завдань в будівництві на 2020 рік - завершити каналізаційний колектор на Балашівці, почати зведення “Балашівського мосту”. На робочому столі Андрія Райковича -  передпроєктні нариси площі Героїв майдану, і кілька варіантів модернізації тепла, “Центральний сквер”, “Дитяча поліклініка”, “Ковалівський парк”, і “Музейна площа”.

- У нас дуже багато об'єктів, які потребують ремонтів, а значить великих капіталовкладень, - зазначив Андрій Райкович. - Але місія міського голови, влади — дивитися на ту шальку терезів, яка реально на даний момент переважує. І якщо стояло питання: дороги, міст, Арка, теплоенергетика чи Набережна, відповідь на поверхні. Якщо по — господарськи, розуміючи, що там надто проблемна річка, та іще купа додаткових екологічних, технологічних проблем, то розумніше зробити проєкт і поетапно, “степ бай степ” , починати виконувати кожен об'єкт. Що ми обов’язково і розпочнемо робити.

Усі новини