Триває підготовка до чергової сесії Кропивницької міської ради: працюють постійні комісії

Понеділок, 16 грудня 2024 15:18

У Кропивницькій міській раді триває підготовка до чергового засідання сесії. Одразу три постійні депутатські комісії працювали сьогодні, 16 грудня.

Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та транспорту відбулося під головування депутата Василя Рубана, комісії з питань екології, земельних відносин та комунальної власності — під головуванням депутатки Валентини Яремчук, комісії з питань бюджету та податкової політики — під головуванням депутата Дмитра Бірця. Участь у роботі комісій узяли секретар міської ради Олег Колюка та заступник міського голови Олександр Вергун.

Проєкти рішень Про бюджет Кропивницької міської територіальної громади на 2025 рік та Про затвердження Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на період до 2030 року та Плану заходів на 2025–2027 роки з її реалізації стали спільними для погодження відповідно перших двох комісій.

Крім цього, депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та транспорту погодила проєкт рішення «Про затвердження Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на період до 2030 року та Плану заходів на 2025–2027 роки з її реалізації», погодила внесення змін до Програми розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку у м. Кропивницькому на 2021–2024 роки, а також інші проєкти рішень.

На порядку денному засідання постійної комісії з питань екології, земельних відносин та комунальної власності — понад два десятки питань. Всі проєкти рішень винесені на розгляд члени комісії погодили. Головним питанням порядку денного стало обговорення проєкту бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2025 рік.

Окрім бюджету, комісія розглянула ще кілька важливих питань, зокрема, Стратегія розвитку громади до 2030 року; управління комунальним майном та регулювання земельних відносин.

На завершення засідання було ухвалено низку технічних рішень щодо зміни цільового призначення землі, передачі об’єктів у комунальну власність та затвердження детального плану територій.

У порядку денному постійної комісії з питань бюджету та податкової політики стояло 10 питань. Передусім депутати опрацювали необхідність внесення змін до бюджету громади на 2024 рік та пов’язані зміни до галузевих програм соціально-економічного розвитку Кропивницького: Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Кропивницькому на 2021–2024 роки, Комплексної програми підтримки учасників АТО, ООС, бойових дій у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України та членів їх сімей на 2023-2025 роки, Програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення Кропивницької міської територіальної громади на 2023-2025 роки, Міської програми соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень у дитячому середовищі та популяризації сімейних форм виховання на 2023-2025 роки та Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2022-2024 роки. Депутати підтримали також проєкти рішень міської ради про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти на 2025 рік, про перерозподіл видатків по управлінню освіти Кропивницької міської ради.

Наступні кроки – розгляд цих проєктів рішень на пленарному засіданні міської ради.

Усі новини