Транспорт і дороги – основа економіки України: у Кропивницькому привітали з професійним святом автомобілістів і дорожників

П'ятниця, 28 жовтня 2022 16:12

Сьогодні, 28 жовтня, у Кропивницькому привітали автомобілістів і дорожників з їхнім прийдешнім професійним святом. Начальник ОВА Андрій Райкович вручив за сумлінну працю  кращим з кращих працівників галузі  грамоти, подяки та та подарунки.

- Ми дякуємо кожному з вас за роботу і горді, що перебуваємо у  постійному діалозі. Ви робите надзвичайно важливу справу, за 9 місяців війни підтвердивши, наскільки важлива ваша робота, - зауважив Андрій Райкович. - Наші водії перевезли тисячі тонн вантажів практично у зони бойових дій. І ця робота триває - ви везете будматеріали, продовольство, воду у міста і громади, які цього потребують. А про роботу в гуманітарних коридорах Маріуполя – годі говорити. Вісім  водіїв «Електротрансу» - справжні герої!

Відзнаки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету автомобілістам і дорожникам обласного центру вручили цього дня заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Вергун.

За особистий внесок у забезпечення функціонування дорожнього господарства міста Кропивницького, активну благодійну і волонтерську діяльність, спрямовану на підтримку Збройних Сил України та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника грамоти вручили Дмитру Вінницькому, директору ПП „ОЛІКС”, Володимиру Шевченку та Геннадію Шевченку, підприємцям.

Подяки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету оголошені водіям автотранспортних засобів комунального підприємства „Електротранс”  Олегу Пархеті та Юрію Корявкіну і виконавцю робіт ТОВ „АРАКА”.
 

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17