«Пункти незламності»: на випадок «блек-ауту» у Кропивницькому розгортаються приміщення для обігріву

Четвер, 24 листопада 2022 16:23

У Кропивницькому на випадок надзвичайної ситуації "блек-аут" розгортаються приміщення для обігріву містян. Всього на території обласного центру міською владою передбачається облаштувати 13 таких «Пунктів незламності», десять з яких розмістяться у закладах освіти.
Для координації робіт із облаштування «Пунктів незламності» у Кропивницькому створено оперативний штаб під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки.

– Пункти обігріву розміщені у різних мікрорайонах міста. Вони працюватимуть, в разі необхідності, у цілодобовому режимі, в них містяни і вимушені переселенці зможуть у випадку повного знеструмлення мереж обігрітися, підзарядити свої гаджети, випити гарячі напої, - відзначив Олег Колюка. - Для цього «Пункти незламності» ми облаштовуємо генераторами, комплектами освітлення та мережевими подовжувачами. Крім того, в приміщеннях встановлюються печі для обігріву, або теплові гармати, забезпечується інтернет – зв’язок. 

Місця для обігріву укомплектовуються необхідною кількістю меблів, ємностями  для питної та технічної води, вогнегасниками,  аптечками із засобами для надання долікарської допомоги, засобами приготування гарячих напоїв та одноразовим посудом.
В Україні вже працює спеціальний сайт – https://nezlamnist.gov.ua/ , – на якому оприлюднено мапу таких пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється. 
«Важливо вже зараз подивитись, де є такі пункти у вашому місті, у вашій громаді, та слідкувати за оновленням мапи найближчими тижнями, поки будуть додаватись нові пункти. На сайті та в усіх Пунктах Незламності можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.», - йдеться на офіційному сайті Офісу Президента України.
У Кропивницькому пункти обігріву облаштовуються за адресами:

 1. НВО №8, вул.. Бєляєва,8;
 2. Гімназія «Ерудит» НВО №19, Героїв Рятувальників, 24;
 3. ЗОШ №10, вул. Металургів, 33а;
 4. НВК №26 , Студентський бульвар, 21;
 5. Гімназія “Сучасник”, Студентський бульвар, 11;
 6. Інноваційна гімназія, вул. Космонавта Попова, 28/20;
 7. Завадівська гімназія, вул. Павла Луньова, 9;
 8. Лелеківська гімназія, вул. Казанська, 13;  
 9. Новомиколаївська гімназія, вул. Василя Нікітіна, 27а;
 10. Козацька гімназія, вул. Берегова,1;
 11. КП “ЖЕО №1”, вул. Юрія Краснокутського, 5;
 12. Колишня стоматполіклініка, проспект Університетський, 29;
 13. КДЮСШ №2, вул. Курганна, 64.

Усі новини