Проїзд великогабаритного транспорту у Кропивницькому заборонений через шляхопровід по провулку Об’їзному і під «Аркою» по вулиці Ельворті

Понеділок, 10 грудня 2018 14:09

У Кропивницькому триває реконструкція важливих ділянок транспортних магістралей - шляхопроводу по провулку Об’їзному і «Арки» між вулицями Ельворті та Левитського. Будівельні роботи тут увійшли в активну фазу, тож рух транспорту по обох об’єктах ускладнився.

На цьому наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 10 грудня.

Очільник міста вчергове звернувся до представників поліції, щоб патрульні екіпажі ефективно і дієво забезпечували обмеження руху у цих напрямках великовантажного транспорту, адже автопотяги заважають нормальній роботі будівельників і руйнують конструкції.

- Шляхопроводу по провулку Об’їзному необхідно приділити особливу увагу. Міст перебуває у напіврозібраному стані, – зауважив міський голова. – Не можна пускати туди важкі машини! Це ж не жарти! Не дай Бог, щоб не трапилось біди, і конструкція не обвалилась! Це може погано закінчитись. Тому, шановні поліцейські, дуже вас прошу, не пускайте туди вантажівки, хай їдуть об’їзними шляхами, але по недобудованому мосту категорично їхати не можна!

Схожа ситуація і в місці проїзду під «Аркою», яка нині знаходиться в стадії ремонту. Але вона тут ускладнена необхідністю заміни каналізаційного колектора під проїжджою частиною дороги – тож місця для маневру транспорту стало обмаль. Тож великогабаритний транспорт, який прямує до підприємств міста, необхідно перенаправляти іншими маршрутами.

Усі новини