Повалені дерева, стовпи і білборди: комунальники Кропивницького ліквідують наслідки буревію

Неділя, 22 травня 2022 10:42

Штормовий вітер, що пронісся над Кропивницьким у суботу, 21 травня, встиг наробити багато шкоди в обласному центрі.

Як повідомив директор КП «Міськсвітло» Дмитро Тоток, ураган завалив п’ять стовпів електропередач та пошкодив близько двох кілометрів ліній електропостачання.

- У зв’язку з аварійною ситуацією учора ввечері було неможливо включити зовнішнє освітлення на території обласного центру, - відзначив Дмитро Тоток. – усі ремонтні бригади сьогодні працюють на ліквідації пошкоджень, зокрема по вулицях Габдрахманова, 22, 3, Бєляєва, 12, Преображенській, 10, по вулиці Тарковського, 60 на перехресті з вулицею Гоголя , у парку Ковалівському,по вулиці Вокзальній, 18, Кільцевій, Андріївській на перехресті з провулком Госпітальним. Тож сьогодні ввечері частково робота вуличних ліхтарів буде відновлена.

У планах енергетиків на сьогодні і патріотична справа. Необхідно замінити Державний прапор України на флагштоці Меморіального комплексу «Фортечні вали», пошкоджений буревієм.

Крім того, у зв'язку з негодою відбулося короткочасне знеструмлення насосної станції ВНС "Зона ІІ-А". За інформацією директора Кропивницького ВКГ Валентини Давидчук, робота насосного обладнання була оперативно відновлена і воно працює в штатному режимі.

На території міста зафіксовано також велику кількість зламаних зелених насаджень і білбордів.

- Працівники усіх комунальних підприємств Кропивницького працюють до повної ліквідації усіх пошкоджень, - наголосив начальник головного управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко.

Усі новини