“Поліцейський офіцер громади”: спільний проєкт Нац поліції та об’єднаних громад презентували у Кропивницькому

Субота, 7 грудня 2019 13:33

Сьогодні, 07 грудня, на площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбулася презентація нового формату роботи поліції на території об’єднаних територіальних громад, який отримав назву “Поліцейський офіцер громади”.

Привітати правоохоронців, які працюватимуть на території об’єднаних територіальних громад із закінченням навчання та вручити їм ключі від службових автомобілів «Renault Duster» на головну площу міста завітали керівники області, міста та Національної поліції.

Центральний регіон України став другим в Україні, де стартувала робота поліції у новому форматі. На початку цього року керівник обласного управління поліції області Роман Козьяков провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад, за результатами якої і було підписано відповідні меморандуми про співпрацю.

Заяви на участь у конкурсі на посади поліцейських офіцерів громади подали 65 кандидатів із числа діючих поліцейських. За результатами усіх етапів конкурсу, та, з урахуванням пропозицій від представників територіальних громад, було затверджено на посади 17 працівників поліції. Всі вони пройшли 3- місячний поглиблений курс підготовки на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де опанували знання та кращі європейські практики у напрямку комунікації з громадою. Після цього на території ОТГ Дніпропетровщини, під пильним наглядом колег і наставників, пройшли 1-місячний курс стажування.

- Надзвичайно приємно вітати вас із такою визначною подією, бо поліцейський громади — насичений глибоким змістом новітній підрозділ, але вже зі сформованою історією і задачею для територіальної громади, - наголосив у вітальному слові міський голова Кропивницького Андрій Райкович. - Ми надзвичайно цінуємо вас, бо ви є найпершими і найголовнішими комунікаторами між громадою, місцевою адміністрацією і поліцією. І місцеве самоврядування, і ОТГ багато роблять для того, щоб і матеріально-технічна база, і умови вашої праці були достойними та сучасними, і ті виклики, які ставить перед вами суспільство були реалізованими. Ми впроваджуємо сучасні інженерні системи відеоспостереження в населених пунктах, запроваджуються програми “Безпечне місто”. Ми горді тим, що наші програми мають загальнонаціональну сертифікацію і адаптовані в загальнодержавну програму. І це дає нам упевненість, що всі дії, які ми проводимо з національною поліцією — всі на користь. Вдячні Міністерству внутрішніх справ, що приділяють увагу поліції в місті, області, районах, і автомобілі, які ми сьогодні презентуємо, додадуть чергуванням правоохоронців оперативності та ефективності.

З випуском поліцейських привітав і керівник поліції області Роман Козьяков. Він побажав колегам успіхів у роботі, взаєморозуміння та підтримки від людей. І разом із заступником голови Національної поліції України Олександром Фацевичем вручив сертифікати учасника проєкту “Поліцейський офіцер громади” одинадцятьом головам ОТГ та 17 комплектів ключів від службових автомобілів.

Усі новини