Побачив крадія комунального майна – не зволікай, телефонуй 102!

Вівторок, 28 березня 2017 08:32

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького продовжує констатувати факти зухвалих крадіжок комунального та спільного чи особистого майна мешканців житлових будинків.

- Шкода, що в сучасному цивілізованому суспільстві трапляються прикрі випадки такого варварства, яким складно знайти розумне виправдання, - відзначив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаоенко. - Злодії, шукаючи легкі шляхи наживи, продовжують нагрівати руки, викрадаючи дороговартісне ліфтове обладнання, дощоприймальні решітки, металеві люки та труби, огорожі, автоматичні вимикачі у під’їздах будинків, лічильники, електричні дроти, опалювальні прилади (батареї), дорожні знаки, кутники з високовольтних опор, відновлення яких лягає непосильним тягарем на плечі житлово-експлуатаційних організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мешканців будинків та міського бюджету.

Комунальники також звкртають увагу, що злодії не гребують і найсвятішим, скоюють акти вандалізму на кладовищах та меморіалах, – наживою тут стають металеві огорожі, пам’ятні та ритуальні атрибути.

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради звертається до всіх мешканців міста бути максимально пильними до підозрілих осіб, які можуть нанести потенційну шкоду майну або ж взагалі викрасти його.

У разі, якщо ви стали свідками крадіжок комунального майна, або ж виявили підозрілих осіб, не зволікайте - негайно звертайтеся до аварійно–диспетчерської служби (15-80, моб. 066 506 36 94) та правоохоронних органів (102).

- Нагадуємо власникам приймальних пунктів металобрухту усіх форм власності, що прийом брухту явно викраденого: люки, сотні метрів дротів, пам’ятні знаки чи плити тощо є також злочином і за нього доведеться відповідати, - наголосив Віктор Кухаренко. – Також попереджаємо, що комунальні підприємства не здають до прийомних пунктів брухту комунальне майно. Якщо здавачі металу рекомендуються працівниками комунальних служб – майте на увазі, це шахраї!. Водночас звертаємося до тих, хто безрозсудно скоює крадіжки: ваші ганебні вчинки можуть вартувати іншим людям життя та здоров’я. Завжди пам’ятайте про це!

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38