По дві золотих і срібних медалі вибороли юні тенісисти з Кропивницького у рейтинговому турнірі, присвяченому Дню фізичної культури і спорту

Понеділок, 10 вересня 2018 17:32

У Кропивницькому, в професійно-технічному училищі № 8 відбувся відкритий рейтинговий турнір з тенісу настільного, присвячений Дню фізичної культури і спорту України.

У змаганнях взяли участь 19 учасників, у тому числі 14 юних спортсменів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради».

Вихованці кропивницької ДЮСШ Дмитро Чернат  та Олександр Репалов  у напруженій боротьбі вибороли  «золото», а їх партнери по команді   Олександр Постолатій  та Максим Денисенко стали срібними призерами.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками від обласної федерації настільного тенісу.