Першість з настільного тенісу у Кропивницькому присвятили Дню Збройних Сил України

Понеділок, 13 грудня 2021 15:28

Упродовж двох днів, 10-12 грудня, у Кропивницькому на базі дитячо-юнацької спортивної школи № 3 відбулася відкрита першість школи з настільного тенісу, присвячена Дню Збройних Сил України.

Змагання зібрали більше ніж півсотні спортсменів з Кропивницької та Великосеверинківської територіальних громад.

Серед юнаків 2008 року народження та старших “золото" виборов Олександр Репалов, "срібло" – Максим Денисенко, "бронзу" – Денис Галушка. У юнацькій категорії 2009 року народження і молодші перемогу здобув Ілля Тараненко, друге місце здобув Єгор Прощенко, бронзову ж сходинку п’єдесталу посів Сергій Суслов. Серед дівчат кращою була Поліна Бєляєнко, друге місце здобула Валерія Семенова, третє — Тетяна Зверева.

Переможців та призерів нагородили дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, медалями, заохочувальними подарунками та призами від обласного відділення НОК України.