OlympicLab в Кропивницькому: учні Балашівської гімназії стали учасниками спортивно-інтерактивного проєкту

Середа, 28 лютого 2024 17:15

Спортивно-пізнавальний захід в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту серед дітей та молоді #OlympicLab відбувся в  Балашівській  гімназії у вівторок, 27 лютого.

Про свою насичену спортивну кар’єру та перші успіхи в тренерській роботі розповіла майстер спорту України міжнародного класу з таеквон-до ІТФ, чемпіонка Європи та світу, стипендіат НОК України Владислава Періханян. Спортсменка згадала найяскравіші емоції та найбільші розчарування від виступів на змаганнях, поділилася секретами підкорення спортивних вершин, продемонструвала найбільш пам’ятні нагороди. Владислава Періханян закликала хлопців та дівчат долучатися до занять спортом, розповіла, як набуті впродовж спортивної кар’єри риси характеру, навички та досвід допомагають їй у тренерській діяльності, відповіла на численні запитання школярів.

Також про свої перші здобутки в спорті розповіли провідні спортсмени Балашівської гімназії: призер чемпіонатів України з легкої атлетики Владислав Тесленко та призерка чемпіонатів області з карате Ліза Кольцова.

Після спілкування діти переглянули показові виступи, взяли участь у спортивних естафетах та відповіли на запитання олімпійської вікторини.

Директор навчального закладу Марія Михайлова подякувала гостям за змістовну розповідь та цікаву змагальну програму, а відповідальний секретар обласного осередку НОК Микола Аношкін і Владислава Періханян нагородили гімназистів дипломами, вручили їм сертифікати учасника проєкту #OlympicLab, спортивні сувеніри, а для закладу надали м’ячі та олімпійські календарі.

До організації та проведення заходу долучилися управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, відділення НОК України в Кіровоградській області, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», адміністрація та вчителі навчального закладу.

Усі новини