Олександр Мосін: під час реконструкції Центрального скверу у Кропивницькому приберуть лише аварійні дерева

Четвер, 30 вересня 2021 16:37

Сьогодні, 30 вересня, заступник Кропивницького міського голови Олександр Мосін спростував чутки про те, що реконструкція Центрального скверу передбачає спилювання усіх дерев цієї зеленої зони.

Навпаки, звернув увагу посадовець, головною вимогою міської влади при реалізації проекту є максимальне збереження зеленої зони скверу. Важливо, що і інвестор таку позицію поділяє та підтримує.

- Ми дійшли порозуміння і хочу запевнити, що ні у кого немає на меті вирубати всі дерева і перетворити сквер на пустелю. Ми видалимо лише аварійні дерева - ті, що реально несуть загрозу безпеці кропивничан, - наголосив Олександр Мосін.

Вся площа Центрального скверу складає 63 сотки, а для будівництва закладу харчування необхідно близько 18-ти. Вся інша територія залишиться сквером, але впорядкованим, затишним, де кожному містянину і гостю міста захочеться відпочити. Тут будуть облаштовані гарні пішохідні доріжки, два фонтани, зручні лавки, сучасне освітлення. Це буде ошатний куточок у самому центрі Кропивницького.

Варто зауважити і те, що підвали, розташовані під Центральним сквером перебувають в аварійному стані. Їх затопили грунтові води, а коріння дерев зруйнувало цілісність будівельних конструкцій. Тому реконструкцію скверу розпочнуть з ліквідації небезпечних підвалів, а реконструкція зеленої зони скверу стане наступним етапом.

Усі новини