Олег Колюка: повноваження районних у Кропивницькому рад мають наповнитися реальним змістом

Середа, 13 січня 2021 17:02

Визначення обсягу повноважень районних у місті Кропивницькому  рад стало головним питанням робочої наради, яку провів секретар міської ради Олег Колюка сьогодні, 13 січня.

У нараді взяли участь заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Вергун, керуюча справами виконавчого комітету  Світлана Балакірєва, начальниця юридичного управління Марина Смаглюк та голови Подільської і Фортечної районних у місті рад Володимир Стецюк та Віктор Закаблуковський.

- Внаслідок реформування системи соціального захисту населення на державному рівні, значний обсяг функцій районних у місті рад було передано міським радам. Тому наше завдання - наповнити реальними повноваженнями районні ради, як базові органи місцевого самоврядування на території міста, - наголосив Олег Колюка.

Під час наради Володимир Стецюк і Віктор Закаблуковський внесли власні пропозиції та висловили своє бачення напрямків діяльності районних рад нинішнього скликання. Ключовим завданням, на їхнє переконання,  залишається співпраця з органами самоорганізації населення - квартальними комітетами та ОСББ.

Учасники наради також обговорили питання контролю благоустрою у місті, зокрема у приватному секторі. Всі посадовці  були одностайними - квартальні комітети повинні сприяти дотриманню порядку та правил благоустрою на ввірених їм територіях.

Підсумком зустрічі стала домовленість про відпрацювання заступниками міського голови усіх  пропозицій, наданих головами районних у місті рад. Більш предметно питання обговорять та узгодять на черговій нараді, а напрацьовані проекти рішень будуть винесені на розгляд депутатському корпусу.

Усі новини