OКВП «Дніпpo-Кіpoвoгpад» прибирає і дезінфікує затоплену каналізаційними стоками територію у Кропивницькому

Середа, 21 серпня 2019 14:19

Сьогодні, 21 серпня, у міській раді Кропивницького відбулося позачергове  засідання міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.      

Комісія розглянула ситуацію, що склалася у Кропивницькому по вулиці Херсонській після пориву магістральної каналізаційної мережі діаметром 1000 міліметрів та виробила план заходів з ліквідації  наслідків аварії.

За інформацією директора Кропивницького ВКГ Валентини Давидчук, у мікpopайoні Кущівка пo вулиці Хеpсoнській, 51-53, сталoся пoшкoдження каналізаційнoгo напopнoгo. Бpигада OКВП «Дніпpo-Кіpoвoгpад» пpoвела poбoти пo відключенню аваpійнoї ділянки. Водопостачання мікрорайону здійснювалось в штатному режимі.

Через порив каналізаційного колектору в мікрорайоні затопило вулицю Херсонську та провулок Акімовський. Підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій надав допомогу по відкачуванню каналізаційних вод з території присадибних ділянок, що зазнали підтоплення.

- В залежності від характеру пошкодження бетонної каналізаційної труби 1975 року прокладення, що виявиться після обстеження, ремонт може тривати до трьох днів, - відзначила Валентина Давидчук. – Найскладніше буде, якщо причиною аварії стала продовжна тріщина. Тоді доведеться міняти цілу секцію трубопроводу. Поки що каналізаційні стоки перенаправлені  на інший магістральний колектор по вулиці Вознесенській, збудований у 1994 році. Друга магістраль водовідведення повністю справляється з додатковим навантаженням.

Відповідно до прийнятих комісією рішень, OКВП «Дніпpo-Кіpoвoгpад» оперативно приступила до ліквідації наслідків аварійної події та відновлення належного функціонування системи водовідведення. Спеціалісти підприємства надають допомогу  по прибиранню присадибних територій та проїжджої частини мікрорайону Кущівка.

Управлінню Держпродспоживслужби в місті Кропивницькому спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечують моніторинг санітарно-епідеміологічного стану в районі виникнення аварійної події.

Усі новини