На підвезенні води у мікрорайони Кропивницького задіяні 16 одиниць техніки

Понеділок, 3 липня 2017 13:52

На підвезенні води мешканцям Кропивницького у мікрорайони міста задіяно 12 спеціальних автомобілів, ще чотири, у якості технічної допомоги від Світловодська та Знам’янки, очікуються по обіді. Про це повідомила директор міського ВКГ Валентина Давидчук під час апаратної наради сьогодні, 3 липня.

            За інформацією керівника міськводоканалу, до обіду вся техніка була задіяна на забезпеченні водою закладів охорони здоров’я, дитячих садочків, пекарень. У пообідній час машини вирушать мікрорайонами у місця роздачі води, відповідно до графіку.

            Валентина Давидчук також звернула увагу кропивничан, що чотири мікрорайони Кропивницького забезпечені водопостачанням з місцевих джерел: Кущівка, Масляниківка, Арнаутове та селище Гірниче.

            - Після 17.00, сьогодні ми відключимо селище, щоб спрямувати воду до Шкільного мікрорайону та Олексіївки, люди зможуть поповнити свої запаси, - відзначила Валентина Давидчук. – Крім того за рахунок свердловин сьогодні ввечері подадуть воду на Стару Балашівку і частину Новомиколаївки.

            Загалом, вода почала заповнювати водогін «Дніпро-Кіровоград» і вже дісталася Олександрії. – повідомила директор ВКГ. – У Кропивницькому, як і розраховували, чекають на воду 4 липня, близько 22.00. Проте це не означає, що відразу вода з’явиться у кранах кропивничан. Мають заповнитися резервуари, а на цей час водопостачання в обласному центрі буде здійснюватися за графіками. У штатному режимі вода подаватиметься зранку 8 липня.

Усі новини