На місці вибуху побутового газу у Кропивницькому відбулося оперативне засідання міського штабу з ТЕБ та НС

Четвер, 23 березня 2023 13:14

Інформація про вибух побутового газу у квартирі на шостому поверсі дев’ятиповерхового будинку по вулиці Юрія Коваленка надійшла до чергового ДСНС о 9.23 сьогодні, 23 березня.

На місце події оперативно прибули рятувальники, поліція,  працівники комунальних служб.

Безпосередньо у дворі багатоповерхівки відбулося перше виїзне засідання міського штабу з техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

- Наразі на місці вибуху працює слідчо-оперативна группа, вона з'ясовує причини вибуху, рятувальники обстежують місце пригоди. Після їхнього дозволу у постраждалі від вибуху квартири зайдуть спеціалісти ліцензованої проєктної організації, які проведуть експертизу будівельних конструкцій і дадуть висновок про ступінь їхнього ушкодження, - повідомив Олександр Мосін. – Далі будівельники визначатимуть схему проведення ремонтних робіт.

У результаті вибуху госпіталізовано 49-річного власника квартири, де стався вибух, він має опіки ніг і рук. Ще двом особам – чоловіку з дитиною медична допомога надана на місці.

- Представники комунальних служб перекрили в під'їді газ, електроенергію, воду. Після обстеження прийматиметься рішення про черговість під'єднання квартир до інженерних комунікацій, - зазначив Олександр Мосін. – Найбільше постраждали від вибуху вікна, у багатьох квартирах вони вибиті. Мешканцям, які проживають у будинку і які не мають де переночувати запропонують місця у готелі «Турист».

У дворі будинку у комунальному автобусі буде організовано роботу мобільного штабу. Тут громадяни зможуть залишити заяву з вказанням необхідної допомоги, якої вони потребують.

Усі новини