Моніторинг гендерної рівності в дії: у Кропивницькій міській раді відбулось засідання робочої групи

П'ятниця, 24 березня 2023 16:02

Сьогодні, 24 березня, під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного та за участі представниць виконавчих органів міської ради і депутатського корпусу відбулось засідання робочої групи з розробки Плану дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Кропивницької міської територіальної громади. На засіданні розглядався кінцевий документ з аналітичного збору за 226 індикаторами, у розрізі яких і здійснювався збір даних для моніторингу гендерної рівності.

- Завдання для усіх повинні бути однакові – ознайомити всі виконавчі органи зі зведеними рекомендаціями,  отримати пропозиції і орієнтовні терміни виконання, - зазначила депутатка Кропивницької міської ради Катерина Шамардіна.

Голова асоціації "Громадські ініціативи" Любов Лук’янцева додала, що до моніторингу оцінки сфери громадської безпеки і правопорядку у громаді потрібно залучити представників Національної поліції в Кіровоградській області, адже це і їх профільні питання.

Сергій Колодяжний запропонував доопрацювати документ, надати час виконавчим органам для визначення термінів виконання і відповідальних осіб для того, щоб мати змогу провести також громадські консультації і зрештою розробити проєкт рішення міської ради щодо затвердження Плану дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Кропивницької міської територіальної громади.

Усі новини