Кропивницький готується до опалювального сезону 2021 – 2022 років

Вівторок, 22 червня 2021 17:15

Сьогодні, 22 червня, члени виконавчого комітету Кропивницької міської ради затвердили план  підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021 - 2022 року.

За інформацією начальника головного управління житлово-комунального господарства Віктора Кухаренка, КП «Теплоенергетик» вже підготував до наступного опалювального сезону 6 котелень, а це 26 % від загальної кількості запланованих робіт. Теплові мережі готові на 32%:  замінили понад 240 метрів трубопроводів, відремонтували 7 теплових пунктів.

- Тривають ремонти котлів, запірної арматури, насосного обладнання, відбувається  випробування обладнання.  Підготовчих робіт по тепловому господарству виконано на суму в понад  п’ять мільйонів гривень, - поінформував Віктор Кухаренко. – Загалом, на сьогодні КП «Теплоенергетик» готовий до опалювального сезону на 28 %.

У житловому господарстві здійснюється комплексна підготовка житлових будинків, а саме:  виконано поточний ремонт 150 одиниць покрівель, або 19,5 %, відремонтовано 309 одиниць систем холодного водопостачання, або 40 %, відремонтовано 231 електрощитових, або 31 %, 199 одиниць систем теплопостачання, або 30 %.

- Головне управління житлового-комунального господарства постійно здійснює моніторинг виконання робіт з підготовки КП «Теплоенергетик» та житлово-експлуатаційних підприємств до опалювального сезону, - розповів Віктор Кухаренко. - Підприємство вже підготувало необхідний пакет документів для укладання договорів з ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» на постачання газу. Орієнтовно 24-25 червня заплановано укладання цих договорів.

Також, у зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань магістральних і внутрішньобудинкових теплових мереж та заповнення їх водою заплановано припинити з 01 вересня 2021 року надання дозволів та влаштування індивідуальних систем опалення багатоповерхових житлових будинків.

Усі новини