Кропивницький демонструє приклад всій Україні в питаннях децентралізації та розвитку медичного і освітнього простору

Четвер, 28 лютого 2019 19:38

У Кропивницькому триває візит Президента України Петра Порошенка. «Президент у Кропивницькому не в гостях, Президент у Кропивницькому – вдома», - так подякував за гостинність під час зустрічі з кропивничанами  Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що Кропивницький і Кіровоградщина стали прикладом для інших областей в питаннях децентралізації, розвитку медичного простору, впровадженню нової української школи, та в багатьох інших аспектах.

 - Я хочу подякувати Андрію Райковичу – за ті роки, що він є міським головою, місто зробило великі кроки вперед, – відзначив Петро Порошенко. – Це вже не тиха провінція, а справжнє розвинуте місто із сучасними лікарнями, школами, садочками, комфортним транспортом. Мені приємно сюди приїздити, кожен візит до вас дає сплеск позитивних емоцій.

Цього вечора до  кропивничан звернувся  і міський голова Андрій Райкович.

- Ми прагнемо миру, добробуту, спокою і щасливого майбутнього. Нам є що захищати і розбудовувати, - наголосив очільник міста. - Так, нелегко зараз жити. А коли було просто? Тим більше, що землю топче чужий чобіт. А такі воїни, як наші хлопці з 3-го полку героїчно стоять за Україну, за кожного із нас. Тому ми повинні бути єдиними, згуртованими і свідомими, що ніхто, крім нас, не наведе лад у власному домі, у кожному місті, по всій державі.

На думку міського голови лише спільними зусиллями нині можна збудувати державу вільних, заможних та незалежних людей.

Усі новини