Кропивницькі боксери — чемпіони України

Вівторок, 21 травня 2024 13:04

Упродовж восьми днів, із 12 по 19 травня, у Рівному тривав чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років. У змаганнях взяли участь 448 найсильніших боксерів з усіх регіонів України.

Збірна команда Кіровоградської області, за яку виступали кропивницькі боксери, вихованці обласної СДЮСШОР-2 та Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1, за сумою набраних балів посіла І місце.

В особистому заліку Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов стали чемпіонами України, Владислав Стась і Дмитро Селевко завоювали срібні медалі, Роман Телявський і Роман Крайник стали бронзовими призерами.

Підготували спортсменів тренери ОСДЮСШОР-2 Віктор Саласенко і Вадим Саласенко  та тренер КДЮСШ № 1 Дмитро Березній.