Кропивницька скелелазка стала чемпіонкою України

Вівторок, 28 травня 2024 17:30

Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів відбувся у Кременчуці 23-25 травня. Вид програми: швидкість, складність, двоборство. У змаганнях взяли участь 43 найсильніші спортсмени, представники 10 закладів вищої освіти з п'яти регіонів України.

Срібною призеркою в лазінні на складність серед жінок стала вихованка Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Євгенія Чернявська. У змаганнях із двоборства (олімпійський вид програми) чемпіонкою також стала Євгенія Чернявська, а срібною призеркою – Олександра Калмикова. У командному заліку з двоборства збірна команда Кіровоградської області посіла друге місце.

Чемпіони та призери були нагороджені дипломами та медалями Міністерством освіти і науки України.