Кропивничани хочуть жити в безпечному і комфортному місті

Понеділок, 18 лютого 2019 13:44

Тему інциденту з комунальним автобусом №274 знову порушив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 18 лютого.

- Мене, як міського голову, непокоять подібні випадки. Я не знаю, чи камінцем розбили вінка чи ні, але громада міста звертається до мене, сподівається на владу і вимагає захисту та безпечного життя на території Кропивницького, - наголосив Андрій Райкович. - І це абсолютно справедливо. - Від імені громади, виконавчого комітету, депутатського корпусу я теж в чергове звертаюсь до керівництва поліції, патрульної поліції з великим проханням посилити роботу в цьому напрямку.

На переконання очільника Кропивницького, останнім часом простір міста перевантажений тривожними випадками: резонансне побиття школярів, десятки надписів, що лишають на стінах будинків наркопродавці, свіжий випадок з громадським транспортом. Андрій Райкович впевнений, оперативна, розшукова, слідча робота і спокій в місті — це зона відповідальності правоохоронців, і люди очікують від них ефективності у роботі.

Усі новини