Кошти бюджету Кропивницької громади залучаються до модернізації інженерних мереж ВКГ

Середа, 7 липня 2021 16:40

Тема впровадження заходів, направлених на покращення системи та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в Кропивницькому, стала головним питанням порядку денного апаратної наради міського голови Андрія Райковича в понеділок, 05 липня. 

За словами директора Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства  ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Валентини Давидчук, значна кількість проєктів втілюються у життя на території обласного центру із залученням коштів  міського бюджету. Так, у 2020 році із поліетиленових труб було облаштовано мережу довжиною 1286 метрів, яка  з’єднала  водогін та водопровід по вулиці Роздільній, що дало можливість покращити водопостачання Старої Балашівки.

А вже нинішнього року виконано санацію аварійного каналізаційного колектора по вулиці Волкова довжиною 159 метрів.

На вулиці Вокзальній ведуться роботи по реконструкції водогону від вулиці Євгена Тельнова до ринку «Босфор». Загальна протяжність частини водогону через Вокзальну, яка потребує заміни складає 2 150 метрів. Матеріали для виконання робіт придбані за кошти підприємства та міського бюджету Кропивницького.

Усі новини