Концерт DZIDZIO став фантастичним завершальним акордом святкування Дня міста у Кропивницькому

Субота, 18 вересня 2021 23:55

На вечірній концерт, присвячений 267-ій річниці від заснування Кропивницького сьогодні, 08 вересня зібралися тисячі містян, площа була вщент заповнена шанувальниками сучасної української музики і охочими потанцювати під запальні ритми. А виступ на центральній площі міста DZIDZIO став подарунком міського голови Андрія Райковича усім кропивничанам.

- Кропивничани - творчі, щирі люди! Ви - найкращі! Бажаю вам щастя, здоров'я! Миру і добра! Слава нашому місту! Слава вам і Слава Україні, - кожному побажав міський голова зі сцени.

Кропивничани бурхливими оплесками зустріли привітання Андрія Райковича. І такі ж овації супроводили на сцену всіх учасників  вечірнього концерту: моделей з "Mix models", які демонстрували колекції «Наш Кропивницький» від бренду CHARWISH, створеного з любов’ю до рідного міста і прикрашеного його вишитою емблемою — Театром Корифеїв, модельної агенції «Рімо» з колекцією сучасного одягу «Перлинка», модельної агенції «Style models» з Осінньою колекцією – 2021 та театру мод «Ольга» з композицією «Квіти України», учасника «Голос країни» Анрі Болквадзе, фолкметалічного гурту TEREN і, безумовно, хедлайнера концерту – DZIDZIO.

Кожну пісню майдан відразу підхоплював тисячами голосів, кропивничани танцювали, робили селфі, та щиро посміхались.

Найактивнішими були діти – їх не втримали огорожі, вони гуртом пробралися до сцени і розпочали запальні танці. Вечірній концерт став фантастичним завершальним акордом святкування Дня міста у Кропивницькому.

Усі новини