Комунальники Кропивницького активно включилися у весняне прибирання території міста

Середа, 20 березня 2019 08:41

Комунальні служби Кропивницького активно включилися у генеральне весняне прибирання території міста. У понеділок, 18 березня, протягом дня працівники КП “Універсал-2005” вичищали від сміття  центральну частину Кропивницького.

За інформацією керівника комунального підприємства Віктора Панішка, цього дня дві бригади спеціалістів та шість одиниць спеціальної прибиральної техніки звільнили від дорожнього змету дві вулиці: Вокзальну та Соборну. Крім того, по вул. Євгена Тельнова та по пр-ту Університетському проводилось механізоване розмітання проїжджої частини трьома тракторами МТЗ-82.

Також силами підприємства було ліквідовано два несанкціонованих сміттєзвалища по вулицях Київській та Салтикова-Щедріна. А на  Батуринській та Івана Франка здійснено грейдерування та вирівнювання дорожнього покриття.

Активно працюють над озелененням обласного центру садівники КП “Благоустрій”: здійснюють перекопування клумб по вулиці Великій Перспективній, квітників на площі Героїв Майдану та  закривають від потрапляння вологи клумби на головній площі міста.

Усі новини