Економіко – технологічний інститут імені Роберта Ельворті у Кропивницькому відзначив 25-ти річчя від дня заснування

П'ятниця, 7 грудня 2018 17:12

Сьогодні, 07 грудня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав спеціалістів економіко – технологічний інститут імені Роберта Ельворті з 25-ти річчям від заснування закладу.

Вітаючи колектив професіоналів зі святом очільник міста зауважив, що приватна форма організації навчання сьогодні ще  в новинку для України, але це надзвичайно ефективна і необхідна в системі освіти інституція.

 - Я щиро бажаю, щоб навчальний заклад, який раніше був інститутом комерції, набув новітнього значення, і обов’язково адаптувався в економічний простір Кропивницького, – наголосив міський голова. – Студенти мають отримувати фундаментальні знання, які дадуть їм можливість стати майбутнім нашого рідного регіону. Нам потрібні ваші спеціалісти, ми чекаємо їх, ми віримо в те, що вони допомагатимуть розбудовувати Кропивницький.

Андрій Райкович вручив Грамоти міської ради та її виконавчого комітету ректору інституту  Володимиру Глуху та  професору Володимиру Василенку. Весь колектив закладу в подяку за сумлінну роботу отримав пам’ятну плакетку.

Усі новини