Досягнення та перемоги гирьовиків Кропивницького на чемпіонаті області

Вівторок, 28 травня 2024 11:30

У період із 25 по 26 травня у Бобринці пройшов чемпіонат області з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. Змагання відбулися на базі Бобринецької дитячо-юнацької спортивної школи та зібрали понад 40 кращих спортсменів з п'яти команд.

У цьому змаганні збірна команда Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 продемонструвала високий рівень майстерності та піднялася на друге місце у командній першості серед дорослих.

Під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів Сергія Шевченка та Віктора Сирмамиїха, спортсмени показали хороші результати. Артем Голуб та Катерина Іванова здобули почесне друге місце серед юнаків, продемонструвавши силу волі та майстерну техніку у вправах з гирями.

Бронзовими призерами змагань стали В’ячеслав Пава, Ганна Ільїна та Поліна Янько.