До дня визволення міста у Кропивницькому поклали квіти на меморіальному комплексі «Фортечні вали»

Понеділок, 8 січня 2018 15:48

Сьогодні, 8 січня, у Кропивницькому відзначили 74-у річницю визволення міста від гітлерівської окупації урочистим покладанням квітів на території меморіального комплексу "Фортечні вали".

У присутності винуватців торжеств – сивочолих ветеранів, які проживають у нашому місті, керівники області й міста, представники громадськості вшанували подвиг визволителів обласного центру та сучасник українських військових, які поклали свої життя, обороняючи незалежність свого народу на сході держави, хвилиною мовчання.

Живі квіти лягли цього дня до  пам’ятника Матері-Вітчизні, на Алею Слави Героїв АТО, на могили загиблих воїнів, а також полеглим під час окупації співвітчизникам.

Гіркою залишається пам’ять про Другу світову війну: в серцях кропивничан вона ніколи не згасне, адже у боях на території області тисячі солдатів і офіцерів виявили звитягу і патріотизм. Зруйноване місто радо зустрічало своїх визволителів і його мешканці пишаються своїми земляками, які через страждання, тяжкий труд зуміли відбудувати і підняти з руїн теперішній Кропивницький.

Сьогоднішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів – визволителів. Для них найвищим законом військової честі є захист рідної землі, її свободи і незалежності. Складні випробування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, об’єднують нас, роблять сильнішими. Ми разом молимося за кожного українського солдата, за всіх воїнів, які зараз на полі бою віддають життя заради миру і спокою у своїй державі.

Світла їм пам’ять і вічна шана!

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21