Для українських воїнів за кошти громади закупили тисячу пар теплого тактичного взуття

Середа, 11 січня 2023 11:42

Тисячу пар теплого форменого взуття,  закупленого за кошти бюджету Кропивницької громади, отримають українські воїни. Відповідне рішення міської ради про передачу майна погодили члени  виконавчого комітету під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки на своєму засіданні у вівторок, 10 січня.

- Тактичне взуття, виготовлене в Україні, зручне, функціональне і тепле, - відзначив начальник сектору мобілізаційної роботи та територіальної оборони Віктор Лєвашов. – Модель цього важливого елементу військового однострою обиралася спільно з тими. хто буде його використовувати. Для його придбання у бюджеті громади передбачили 3,949 мільйона гривень.

Цього дня члени виконавчого комітету прийняли також важливі рішення, направлені на забезпечення стабільної життєдіяльності громади міста в умовах воєнного часу. Зокрема, виконком погодив зміни до бюджету Кропивницької міської громади на 2023 рік та підтримав низку рішень, спрямованих на забезпечення соціального захисту мешканців міста, житлових прав і прав дітей.

Усі новини