"Чуйність перемагає насильство. Зроби крок": Кропивницький ділився досвідом організації протидії домашньому насильству

Середа, 27 листопада 2024 11:50

У вівторок, 26 листопада, Кропивницька міська рада зустрічала колег з Полтавщини - представників уповноважених органів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Метою дружнього візиту було ознайомлення з роботою сервісів реагування на домашнє насильство та муніципальною системою протидії насильству, створеною у Кропивницькому.

Такий візит став можливим у рамках комунікаційної кампанії “Чуйність перемагає насильство. Зроби крок”, що реалізується за ініціативи Служби Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України - Міністра юстиції України спільно з громадською організацією “UA Experts” та за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні у 2024 році на національному рівні. Це дає можливість проводити обмін досвідом з розбудови комплексної системи реагування на домашнє насильство представників громад у форматі регіональних візитів.

Гостей привітав заступник міського голови Сергій Колодяжний, а роботу з розбудови в обласному центрі муніципальної системи запобігання та протидії насильству презентувала директор департаменту соціальної політики КМР Юлія Вовк.

На зустрічі були присутні представники виконавчих органів міської ради, сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області, Комунальної установи “Кропивницький міський центр запобігання та протидії насильству” КМР, спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, Кропивницького міського центру соціальних служб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, які функціонують за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, Центру допомоги врятованим, Донецького державного університету внутрішніх справ.

Після зустрічі гості відвідали спеціалізовані сервіси допомоги постраждалим особам: денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з кризовою кімнатою, притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та ознайомилися з роботою мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Усі новини