Члени Молодіжної ради Кропивницького активно розпочали новий, 2019 рік

П'ятниця, 1 лютого 2019 09:38

Останнього дня січня Молодіжна рада міста Кропивницького зібрала своїх найактивніших та найкреативніших учасників. Члени Молодіжної ради на четверговому засіданні підбили підсумки роботи за 2018 рік, запланували спільні заходи до найближчих  свят і визначних дат у лютому, а також внесли зміни до персонального складу ради.

Під час засідання заступник начальника управління молоді та спорту міської ради Катерина Черкасська поінформувала молодіжних лідерів про затвердження Постановою Кабінету Міністрів України у грудні 2018 року  типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи регіонального та місцевого рівнів.

- Молодіжна рада у Кропивницькому працює з 2011 року. Типове положення потребує змін, які вже пропонувалися членами Молодіжної ради. Пропоную спільно розробити проект нового Положення, обравши за основу типове, - звернулася до членів ради Катерина Черкаська.

Голова Молодіжної ради Вікторія Філіпова та секретар Катерина Каширна наголосили на важливості розпочатої активної і плідній роботі у 2019 році, проанонсували теми найближчих засідань та неформальних зустрічей та закликали всіх учасників до безпосередньої жвавої участі в усіх міських заходах.

Усі новини