Чергове засідання дев’ятої сесії Кропивницької міської ради розпочалося хвилиною мовчання за загиблими українцями

Четвер, 25 серпня 2022 17:07

З хвилини мовчання на вшанування пам’яті усіх воїнів, які поклали власні життя, захищаючи у боротьбі із російськими окупантами право українців мирно та щасливо жити на своїй вільній українській землі, розпочала свою роботу дев’ята сесія Кропивницької міської ради сьогодні, 25 серпня.

- Висловлюємо безмежну вдячність мужнім, відважним українським захисникам і захисницям, які сьогодні зі зброєю в руках самовіддано відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, захищають українські міста та села від російського ворога, - наголосив секретар міської ради Олег Колюка. - Доземний уклін, вічна слава та світла пам'ять загиблим воїнам, щирі співчуття їхнім  родинам!

Перед початком роботи сьомого засідання дев’ятої сесії Олег Колюка і заступник міського голови Олександр Мосін вручили відзнаки Кропивницької міської ради.

За вагомий внесок у розвиток та зміцнення української державності, становлення громадянського суспільства та з нагоди Дня Незалежності України Почесну грамоту Кропивницької міської ради та виконавчого комітету отримав Віталій Вязовцев, Грамоти - Костянтин Яринич та Олександр Шамардін, Подяки - Анна Зарічна та Ігор Саєнко.

- Дякую за активну громадянську позицію депутатам міської ради, які служать у лавах ЗСУ, займаються волонтерською діяльністю, допомагають внутрішньо переміщеним особам, долучаються до збору чи доставки гуманітарних вантажів. Всім, хто своєю щоденною працею наближає перемогу над ворогом, - відзначив у своєму вітальному слові Олег Колюка.

До порядку денного сьогоднішнього засідання 93 питання, серед яких надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності міста незавершеного будівництвом об'єкта "Насосна станція "Зона ІІ-А" у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області, ліквідація комунальних підприємств, що припинили свою діяльність, внесення змін до Статутів комунальних підприємств, закладів культури і Положень про заклади освіти, звільнення внутрішньо – переміщених осіб від оплати вартості адміністративної послуги, організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти на 2022 рік. Крім того, були розглянуті проєкти рішень, пов’язані з орендою та приватизацією комунального майна, соціальним захистом громадян, містобудуванням, архітектурою та регулюванням земельних відносин.

Усі новини