Чемпіоном Кропивницького із “брейн-рингу” стала команда льотної академії Національного авіаційного університету

П'ятниця, 28 квітня 2017 11:30

27 квітня у приміщенні міської ради відбулися ігри весняного сезону ХХ чемпіонату Кропивницького з «Брейн-рингу» серед студентів вищих навчальних закладів міста. Організаторм турніру виступив відділ сім’ї та молоді міської ради за участі громадської організації «Прес-клуб реформ» та обласної Ліги інтелектуального розвитку.

Студентські команди «Феміда» («Кропивницький інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету»), «Логос» («Кіровоградський будівельний коледж»), «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний університет), «КТМСГ» («Технікум механізації сільського господарства»), «Дезаксирибонуклеаза» (Медичний коледж ім. Є. Мухіна), «ЛА НАУ» (льотна академія Національного авіаційного університету), «18+» (Кропивницький коледж харчування і торгівлі), «Смарт» (Кооперативний коледж економіки і прави ім. М.П. Сая), «Люди в білому», «Мозги» та «Вітамінки» (факультет № 2 Донецького національного медичного університету в Кропивницькому) боролися за звання чемпіонів міста.

Переможцем в цікавій і напруженій боротьбі стала команда «ЛА НАУ», віце-чемпіоном – команда «Логос», другим віце-чемпіоном – команда «Люди в білому». Переможці отримали пам’ятні подарунки і грамоти від організаторів.

Усі новини