Аварія на тепловій магістралі у Кропивницькому буде ліквідована оперативно: ТЕЦ працює у штатному режимі

Вівторок, 26 листопада 2019 14:59

Сьогодні, 26 листопада, ремонтні бригади КП «Теплоенергетик» працюють над ліквідацією відразу трьох поривів.

Найбільший, по вулиці Чигиринській, 19 трапився на трубопроводі діаметром 800 міліметрів, що призвело до відключення теплопостачання 216 житлових будинків, п’яти ДНЗ  - № 2, 24, 28, 3, 46, п’яти шкіл - ЗОШ  № 5, 6, 11, 14, 34 та семи закладів охорони здоров’я - 2-ої міської лікарні  ( Г.Дмитрян,1),  міської поліклініки (вул. Кропивницького, 22), Відділення Центральної міської лікарні (вул. Дворцова, 45/350, неврологічного відділення ЦМЛ (вул. В. Перспективна, 28), дитячої поліклініки (вул. Шевченка, 36) та двох  стоматологічних поліклінік (вул. Шевченка, 36, вул. Арсенія Тарковського, 7).

За інформацією директора КП «Теплоенергетик» Олександра Чельника, спеціалісти підприємства оперативно виявили місце пориву і розпочали ремонтні роботи.

- Для мінімізації кількості будинків і закладів соціально-культурної сфери, які залишилися без тепла, ми  пере підключили частину  об’єктів до іншої гілки теплопостачання, - відзначив Олександр Чельник. – Ремонтні роботи, орієнтовно, будуть завершені до 18.00, а до півночі мережі заповняться теплоносієм і теплопостачання буде відновлене у повному обсязі. Попереджаючи чутки, хочу наголосити, що всі теплогенеруючі об’єкти у Кропивницькому, у тому числі ТЕЦ і Південно-Західна котельня,  працюють у штатному режимі.

Хід ремонтних робіт на місці аварії особисто перевірив і міський голова Андрій Райкович і доручив тепловикам відновити теплопостачання у стислі терміни..

- На жаль, теплові мережі у Кропивницькому надзвичайно зношені, - звернув увагу очільник міста. – Ми розуміємо складність цієї ситуації, тому ремонтні бригади чергують у посиленому режимі, але у нас достатньо сил і засобів, щоб оперативно ліквідувати аварійну ситуацію будь-якої складності. І такі пориви красномовно  свідчать про нагальну необхідність модернізації всієї системи теплопостачання в обласному центрі, і це буде одним із головних завдань для міської влади на наступний рік. У той же час,  прошу у містян вибачення за тимчасові незручності. Трохи терпіння, ми робимо все можливе, щоб тепло якнайшвидше з’явилося в ваших оселях.

Інша аварійна бригада тепловиків працює над ліквідацією пориву по вулиці Арсенія Тарковського, 37 на трубопроводі діаметром 325 мм. Тут обійшлося без відключень  об’єктів від теплопостачання.

А от порив на мережах діаметром 300 міліметроів по вулиці Пацаєва,7 залишив тимчасово  без  опалення  ДНЗ № 67 та 21 житловий будинок: вулиця  Євгена Тельнова, 2, вул. Пацаєва, 2,  4 (корп. 1,2,3), 6 (корп. 1,2,3), 8 (корп. 1,2,3,4), 10, 12 (корп. 1,2), 14 (корп. 1,2), Героїв  України, 12 (корп. 1,2,3,5), вул. Юрія  Коваленка, 5 (корп. 1) Але і у цьому місці ремонті бригади працюють для невідкладного завершення робіт та відновлення централізованого опалення в повному обсязі. 

Усі новини