Андрій Табалов: “СпортЕКОФест” – це активні люди. які змінюють життя на краще!

Понеділок, 3 червня 2019 17:31

У неділю, 02 червня, у Кропивницькому, на території мікрорайону Жадова відбувся перший сімейний спортивно-екологічний фестиваль “СпортЕКОФест”. Ініціював проведення свята спорту, довкілля та сім’ї секретар міської ради Андрій Табалов, який також є депутатам виборчого округу №1 у Кропивницькому.

Розпочався фестиваль із енергійної руханки від тренерів кросфіт-центру “ФАЙТ БАЗА”. Одночасно, у фестивальному містечку розгорнулося кілька локацій: велоквест, скеледром, мотузкове містечко, а також цікава фотовиставка “Нас єднає туризм”.

У своєму вітальному слові Андрій Табалов наголосив, що “СпортЕКОФест” – це справжнє сімейне свято, яке спонукає до  активного, здорового способу життя і закликав дорослих та маленьких гостей фестивалю долучатися до всіх запропонованих активностей, адже фізична культура і рух є запорукою довголіття, краси та гарного настрою.

- Я радий бачити тут стільки сімей разом. Заради цього ми й проводимо наш фестиваль. У ньому ми поєднали відразу кілька важливих для громади цілей. По-перше, фахівці “Екостайлу” показали і розказали, як берегти довкілля. Всі ми хочемо, щоб вулиці та парки Кропивницького були чистими, зеленими, а не тонули в пластику. Давайте цьому вчитися: а наука жити чисто, стала нашою звичкою. Ще одна мета – здружити сусідів.  Коли ви разом відпочиваєте, знаєте один одного, тоді разом і працюєте з подвійним задоволенням, - відзначив Андрій Табалов. - Активні люди – мій великий стимул. Ви не чекаєте, поки щось зробить влада, а самі змінюєте життя на краще, вирішує проблеми свого двору і району, подаєте проекти на конкурс «Громадський бюджет». Це дуже важливо, коли у нас є тісна співпраця, довіра і швидкі контакти. Я хочу, щоб кожен мікрорайон міста жив цікавим, змістовним, здоровим життям.

Окрім розваг на учасників фестивалю чекала святкова лотерея з цікавими призами. Випробувати удачу могли усі охочі, але для цього необхідно було проявити активність у будь-якій з локацій. У лотереї розігрувалось спортивний інвентар, настільні ігри, сертифікати на смаколики у “Кех Bar” та ще багато чого корисного. А найбільшому везунчику, хлопчикові Сашку, пощастило виграти головний приз - смарт-годинник. Крім того, найактивніших учасників фесту відзначили грамотами.

Програмою фестивалю була передбачена і “навчально-екологічна” година. Гості свята взяли участь в інтерактивному уроці “EcoStyle. Еко-стиль твого міста!”, під час якого фахівці компанії розповіли про правила сортування та утилізацію сміття. Після уроку діти закріпили отримані знання на практиці і розсортувати пакет зі сміттям по контейнерах: папір, пластик та органічні відходи.

Свято тривало понад чотири години. Аби після квестів та рухливих ігор відновити сили, учасників фестивалю пригостили туристською кашею та смачним морозивом. Діти ще довго ділилися враженнями та емоціями, а дорослі були задоволені, що їх малеча провела свій вихідний день активно та цікаво на свіжому повітрі.

Усі новини