Андрій Табалов: рівень прозорості у розгляді земельних питань міською радою Кропивницького максимальний

Четвер, 26 вересня 2019 15:24

На початку жовтня відбудеться чергове сесійне засідання міської ради Кропивницького, на якому депутати будуть розглядати важливі для міста фiнансовi та господарськi питання. На розгляд сесії винесуть низку земельних питань, які депутати не підтримали на попередньому засіданні.

На цьому акцентував увагу секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради у міській раді.

- Рівень прозорості при розгляді земельних питань за нинішньої каденції міської ради вищий, ніж будь-коли. Усі проекти рішень детально опрацьовуються у профільному управлінні і публічно на засідання постійної депутатської комісії. Зрозуміло, що бувають випадки, коли у депутатів виникають нарікання на доповідача через неповну інформацію по деяких земельних питаннях, але їх можна відкласти, а доопрацювавши, розглядати на наступних засіданнях, - зауважив очільник депутатського корпусу. - Але, якщо депутат не розібрався у якомусь питанні на профільній комісії, тоді йому варто попрацювати з управлінням земельних відносин або звернутись за роз’ясненням до профільного заступника міського голови.

Андрій Табалов нагадав, що влітку депутати підтримали важливе для міста, хоч i непопулярне серед підприємців рiшення щодо нормативно-грошової оцiнки землi. Посадовець наголосив, що такий крок був обумовлений необхідністю наповнення мiського бюджету.

- Сьогоднi мiська рада зацiкавлена у тому, щоб пiдприємцi брали землю в оренду i офiцiйно сплачували за неї податки в мiський бюджет. I якщо вони просять орендну ставку у розмiрi 3 чи 5 %, у сьогоднiшнiх умовах, ми повиннi йти їм назустрiч, – наголосив Андрій Табалов.

Секретар міської ради додав, що на черговому сесiйному засiданнi він наполягатиме, щоб питання, якi не були пiдтриманi ранiше, повторно винесли на розгляд.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35