Андрій Табалов: погодні умови перевіряють комунальні служби Кропивницького на професійність

Понеділок, 27 травня 2019 11:52

Тема благоустрою та підтримки комунального порядку у Кропивницькому стала однією з головних під час  апаратної наради секретаря міської ради Андрія Табалова з керівниками виконавчих органів сьогодні, 27 травня.

Погода продовжує тестувати на професійність і загартованість комунальні служби обласного центру. Постійні дощі, а часто і зливи, не дають можливості системно організувати поточний ремонт міських доріг і забезпечити належну підготовку комунальних об'єктів до проведення капітальних ремонтів. Водою вимито багато ділянок практично на всіх магістральних дорогах, особливо на тих, якими курсує громадський транспорт. В соціальних мережах, в поліцейському чаті з’явилося чимало нарікань від водіїв на стан проїжджої частини. Тому одним з перших завдань, яке комунальники отримали від Андрія Табалова, стала активізація  системних ремонтів  міських доріг.

- Прошу звернути увагу на вулиці Шульгіних, Декабристів, Волкова, Бобринецький шлях до “Альфа”, Шевченка, Паученка та Михайлівську, - наголосив Андрій Табалов. - Протягом тижня їх необхідно відремонтувати. Я раджу комунальникам щоденно подавати звіти про виконану роботу не лише на наших інформаційних ресурсах, а й викладати їх на сайті поліції, щоб водії бачили динаміку цього процесу.

Одночасно, із початком сильних дощів у Кропивницькому активно в ріст пішла трава. Комунальні служби опікуються великими масивами: парками, скверами, вулицями, виїздами і у них дуже обмежений людський ресурс. Тому Андрій Табалов порекомендував представникам ЖЕО та ЖЕКів, усім комунальним закладам, а також орендарям земельних ділянок у Кропивницькому активізувати свою участь у підтримці прилеглих територій у належному стані.

- Це завдання вже ставив неодноразово міський голова, але не всі земельні ділянки перебувають сьогодні  в належному порядку, – зауважив Андрій Табалов. - Окремо звертаю увагу керівників районів міста і селища Нового: у приватному секторі. поки що,  стан території  далекий до норми. Збирайте квартальних, ставте завдання, робіть об'їзди, але місто має бути чистішим. Спецінспектори теж активізуються, не пропускають території, орендовані на десятки років, і штрафують з викладанням фото в соцмережах. І правильно роблять.

Окремо, Андрій Табалов звернувся до представників компанії “Екостайл”. Секретар міської ради поставив завдання оперативно реагувати на переповнені сміттям контейнери, адже надворі літо, а під пекучим сонячним промінням сміття розкладається швидше. 

- Ми й так читаємо про загрози великої кількості  інфекційних хвороб, тому не зволікайте, – порадив Андрій Табалов. - До речі, до мене звертаються мешканці багатоповерхівок, що не отримують від вас платіжки на оплату. Щоб не вийшло потім, що люди й готові платити, а ви вчасно  не доставили рахунки — і сміття не вивозиться. Якщо затіяли окрему проплату, то організуйте систематичну доставку квитанцій.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35