Андрій Табалов: Між громадою і владою має бути діалог

Понеділок, 17 липня 2017 19:13

Сьогодні, 17 липня, відбулась зустріч секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова з мешканцями 1-го округу та начальниками відділів та управлінь міської ради.

Під час виїзної зустрічі з мешканцями багатоповерхівок по вулиці Героїв України та Генерала Жадова до Андрія Табалова звернулось багато громадян із проблемами, які вони вже давно не можуть вирішити самостійно. Питання мешканців стосувались багатьох аспектів життєдіяльності громади: капітального ремонту доріг, благоустрою прибудинкових територій, облаштування контейнерного майданчика, незадовільної роботи працівників ЖЕО, нетактовної поведінки водіїв маршрутних таксі та недотримання ними графіку роботи. Щоб надати більш детальну інформацію та роз’яснення з приводу кожного питання, Андрій Табалов запросив активних громадян 1-го округу до міської ради на зустріч з керівниками профільних управлінь.

- На окрузі є багато проблем, які накопичувались десятки років, коли округом ніхто не займався, - пояснив секретар міської ради. - Але наразі певні роботи уже ведуться: активно відновлюється асфальтове покриття внутрішньобудинкових доріг, а також капітальний ремонт покрівель багатоповерхівок.

Після зустрічі посадовець зазначив, що найперше сприятиме виділенню коштів для відновлення асфальтового покриття дороги біля будинків № 34, 36 і 38 по вулиці Героїв України, оскільки мешканці вже давно скаржаться, що ремонтні роботи розпочали, але ніяк не доведуть їх до логічного кінця. Також Андрій Табалов пообіцяв направити в управління ЖКГ низку звернень стосовно таких дрібних, але важливих для мешканців речей, як наведення порядку на технічному поверсі та прибудинкових територіях, укріплення каналізаційних шахт. Секретар міської ради також додав, що підтримує позицію міського голови з приводу того, що між комунальними підприємствами і ОКВП "Дніпро-Кіровоград" має бути координація. Щоб не виникало ситуацій, коли дороги асфальтуються, а потім через пориви розриваються працівниками водоканалу.

- Проблем дуже багато, але найголовніше, щоб між громадою і владою постійно відбувався діалог, ми повинні чути один одного, - підкреслив Андрій Табалов. - Ми домовились, що зустрічі з мешканцями, і обговорення того, що на окрузі, на їх думку, робиться правильно, а що ні, стануть регулярними. І це найголовніше надбання сьогоднішньої нашої зустрічі.

 

Усі новини