Андрій Райкович: машинобудівні підприємства — це плечі економіки України

П'ятниця, 25 вересня 2020 17:06

Сьогодні, 25 вересня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович взяв участь в урочистостях, присвячених відзначенню 90 - річчя компанії «Гідросила». Підприємство, засноване у 1930 році, сьогодні є одним з найбільших виробників гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем в Європі.

Вітаючи колектив з ювілеєм Андрій Райкович зауважив, що Кропивницький завжди мав найвищі досягнення в галузі машинобудування.

- Я переконаний, що всі містяни пишаються тим, що у Кропивницькому є таке потужне підприємство, де працюють професіонали найвищої кваліфікації і яке має власні традиції та нестримне бажання рухатися вперед. Машинобудівні підприємства, трудові колективи, які створюють додану вартість - це основа, плечі економіки міста, області, всієї держави, - переконаний міський голова. - Я бажаю усім гідросилівцям реалізації всіх своїх амбітних планів, щастя та стабільності!

Під час урочистостей Андрій Райкович виконав також почесну місію - вручив кращим з кращих представників підприємства грамоти на цінні подарунки від міської влади.

Усі новини