Андрій Райкович: маршрути громадського транспорту у Кропивницькому мають невідкладно посипатися протиожеледною сумішшю

Понеділок, 21 грудня 2020 11:49

Усі комунальні служби міста тримають сьогодні своєрідний екзамен, який їм влаштувала зима. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 21 грудня.

Головним завданням для КП «Універсал - 2005», залишається утримання доріг обласного центру у належному стані, а це означає, що транспортні магістралі міста, особливо там, де курсує громадський транспорт, мають невідкладно посипатися при загрозі ожеледиці.

 - Ви молодці, перший екзамен витримали. І, хоч не все ідеально, бо були нарікання на не посипані тротуари, посипкового матеріалу у вас на даний період достатньо, - відзначив міський голова. - Всі проблемні підйоми, спуски, там, де велике скупчення автомобілів, де громадський транспорт курсує, мають бути завчасно оброблені. Щоб я не читав у соціальних мережах нарікання, що дорожні служби сплять.

Окремо міський голова звернувся до управляючих житловими будинками компаній. Очільник міста закликав керівників ЖЕО не забувати про пішохідні зони, особливо там, де жваві трафіки, про тротуари на вулицях спальних районів і про зупинки громадського транспорту.

- Температура пішла в мінус, а в деяких під'їздах залишилися незасклені вікна, не відремонтовані двері. Це не по-господарськи, що ми опалюємо?! Негайно повернутись до цього питання, перевірити всі під'їзди і завершити роботу, яку ви повинні були зробити іще у вересні, - поставив завдання Андрій Райкович.

Керівництву ТОВ “Екостайл” міський голова  порекомендував оперативніше забирати сміття. Якщо ж щось заважає це зробити вчасно, обов'язково треба інформувати населення про зміну графіка.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21