Андрій Райкович: кропивничан сам на сам з проблемою не залишимо

Понеділок, 24 травня 2021 19:26

Субсидії кропивничанам знову нараховуватимуться автоматично. Про це повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 24 травня.

Уряд дослухався до численних нарікань людей і виправив ситуацію з переоформленням субсидій, що створювала у суспільстві додаткову соціальну напругу.

- Це було дійсно нелегко - в умовах карантину організувати прийом нових заяв на оформлення житлових субсидій у тисяч роздратованих людей. Тепер, коли Уряд своєю постановою практично повернув попередній автоматичний варіант нарахування субсидій, я прошу керівництво Департаменту соціальної політики зібрати  через голів квартальних комітетів, соцінспекторів терцентрів і пояснити їм, а вони нехай інформують людей про те, як працюватиме механізм виплати субсидій. Відпрацюйте таким чином ваші подальші комунікації з активом громади. Це буде корисно для усіх, - переконаний Андрій Райкович. – Треба боротись за кожну людину, за кожен пакет субсидії, щоб люди не залишились сам на сам з проблемою.

Усі новини