Андрій Райкович: комунальні служби мають забезпечити належний благоустрій всієї території Кропивницького

Понеділок, 13 травня 2019 14:50

Підтримання  комунального порядку у Кропивницькому не може обмежуватися лише територіями, де заплановані масові заходи. На цьому акцентував увагу комунальних служб обласного центру  міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 13 травня.

Напередодні травневих свят комунальники зосередили увагу саме на центральній частині Кропивницького та місцях розташування меморіальних комплексів і пам’ятних знаків.  Натомість очільник міста вимагає ретельного щоденного прибирання всієї території міста.

- Я вимагаю щодня і щоночі якісно прибирати все місто, – наголосив Андрій Райкович. - Ви бачите, що травень багатий на дощові дні. В ріст активно пішла трава. Тому відповідні комунальні служби, ЖЕО, комунальні заклади - увесь трудовий ресурс необхідно спрямувати на покіс трави. Всі магістралі, вулиці, в'їзди в місто, сквери, парки, набережна мають систематично викошуватись, а трава – вчасно вивозитися, щоб під сонцем вона не лежала купами.

Спеціалізована інспекція міста Кропивницького отримала завдання взяти під жорсткий контроль всі орендовані території, аби орендатори добросовісно виконували правила благоустрою і своєчасно долучилися до прибирання.

Особлива увага комунальних служб сьогодні має бути також прикута і до всіх в'їздів у місто. 

В багатьох точках, наприклад з боку кола від Завадівки стела з гарматою і вказівником внизу практично розсипалась. Східці необхідно ремонтувати, – звернув увагу Андрій Райкович – Головному управлінню ЖКГ, управлінню містобудування та  архітектури ставлю завдання терміново обстежити всі пам’ятники і пам’ятні знаки у Кропивницькому та  запланувати їх поточні  ремонти  до Дня міста. 

Усі новини