24 вересня – День машинобудівника!

П'ятниця, 22 вересня 2023 16:05

Сердечно вітаємо всіх працівників машинобудування з професійним святом – Днем машинобудівника.

Машинобудування – одна із найпотужніших галузей промисловості України з тривалим циклом виробництва та складним процесом виготовлення продукції. Саме машинобудівники докладають максимум сил і завзяття, знань та натхнення для виробництва готової продукції  світового рівня.

Кропивницький завжди славилося своїми досягненнями у цій високотехнологічній галузі, яка потребує великих спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Завдяки професіоналізму та наполегливості кропивницьких машинобудівників, українська продукція користується значним попитом на міжнародних ринках, що підтверджує її високу конкурентоспроможність та якість.

Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень у кризові періоди машинобудівні підприємства  міста продовжують тримати планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних  потужностей.

Висловлюємо щиру вдячність машинобудівникам Кропивницького за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток громади, регіону і  всієї України.

Бажаємо всім міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії,  розвитку ділових відносин, оптимізму, нових здобутків та трудових досягнень у розбудові незалежної України, підтримці економіки країни, потужному наповненню бюджетів усіх рівнів, щоб у Збройних сил України були засоби і можливості нещадно нищити російського окупанта.

Переможного миру українському народу! Слава Україні!

Усі новини